Český pohár v cyklotrialu České Budějovice04.09.2021

Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 100 Koubek Zdeněk 2014 10117447176 ÚAMK České Budějovice 12:30 50 60 40 60 50 260 40 60 50 60 50 260 30 10 40 60 50 190 710 16:25 3:55
2 105 Hasal Richard 2013 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 12:30 60 50 30 40 50 230 50 40 40 60 50 240 50 50 40 40 50 230 700 16:06 3:36
3 109 Judas Jan 2014 10116195674 AVZO Biketrial Kyjov 12:30 50 30 40 40 40 200 50 60 50 50 40 250 30 50 50 50 30 210 660 16:23 3:53
4 104 Juříková Eliška 2013 10116194058 AVZO Biketrial Kyjov 12:30 60 40 40 40 40 220 40 40 40 40 30 190 40 40 40 60 30 210 620 16:30 4:00
5 116 Brauner Lukáš 2014 AVZO Biketrial Kyjov 12:30 50 20 30 40 20 160 50 30 40 50 30 200 50 40 30 40 30 190 550 15:49 3:19
6 108 Jindra František 2014 Trial klub Děčín 12:30 20 30 40 40 40 170 40 40 40 40 30 190 40 10 10 40 40 140 500 16:44 4:14
7 102 Andrlová Hana 2013 AVZO Biketrial Kyjov 12:30 50 20 30 30 30 160 10 30 20 30 10 100 30 30 30 30 30 150 410 16:29 3:59
8 115 Kříž Jáchym 2014 Trial klub Děčín 12:30 50 10 20 20 30 130 40 30 30 20 20 140 40 30 20 20 20 130 400 16:42 4:12
9 113 Hýna Teodor 2013 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 12:30 40 10 30 30 20 130 40 20 20 20 20 120 40 10 20 30 20 120 370 15:53 3:23
10 103 Ammer Mathias 2014 AVZO Biketrial Kyjov 12:30 30 10 10 30 10 90 40 20 20 30 30 140 30 40 20 20 20 130 360 16:21 3:51
11 114 Hýna Viktor 2016 ÚAMK Biketrial klub Olomouc 12:30 20 10 10 10 0 50 30 10 10 20 0 70 0 10 10 10 0 30 150 16:39 4:09
12 121 Judas Jidřich 2017 AVZO Biketrial Kyjov 12:30 10 0 0 0 0 10 10 0 30 0 0 40 10 0 20 10 0 40 90 16:25 3:55
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 206 Buriánek Matyáš 2011 10094109784 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 60 40 60 30 60 250 60 60 60 60 60 300 60 60 50 60 60 290 840 12:26 2:26
2 208 Povýšil Pavel 2011 10094109885 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 40 50 40 60 60 250 50 60 50 60 60 280 50 60 60 60 60 290 820 12:23 2:23
3 207 Buriánek Josef 2013 10094109683 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 50 50 40 60 60 260 40 50 50 60 60 260 50 50 30 20 60 210 730 12:38 2:38
4 204 Kouba Ondřej 2011 10105769386 ÚAMK České Budějovice 10:00 20 30 50 30 50 180 20 40 50 40 60 210 40 60 20 50 50 220 610 12:02 2:02
5 205 Andrle Lukáš 2011 AVZO Biketrial Kyjov 10:00 40 30 50 50 30 200 40 20 20 50 50 180 20 20 40 40 50 170 550 12:09 2:09
6 202 Novák Filip 2011 AVZO Biketrial Kyjov 10:00 30 30 30 20 10 120 40 40 40 20 10 150 30 30 30 20 10 120 390 12:18 2:18
7 211 Hynčica Cyril 2012 AVZO Biketrial Kyjov 10:00 30 30 10 30 10 110 20 10 20 10 20 80 30 30 20 50 20 150 340 12:20 2:20
8 224 Tůma Matěj 2011 Biketrial Akademie České Budějovice 10:00 30 30 20 30 10 120 30 20 20 20 20 110 30 10 20 20 20 100 330 12:40 2:40
9 210 Musial Matyáš 2012 10106759291 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 10:00 20 20 10 10 20 80 20 10 10 10 20 70 30 20 20 20 20 110 260 12:36 2:36
10 825 Rosa Adam 2012 Trial Team Tajanov 10:00 20 20 10 10 10 70 20 20 0 20 10 70 30 10 10 10 20 80 220 12:53 2:53
11 227 Grim Lukáš 2011 Trial Team Tajanov 10:00 20 0 10 10 10 50 20 0 10 20 10 60 20 10 10 10 0 50 160 12:53 2:53
12 100 Koubek Zdeněk 2014 10117447176 ÚAMK České Budějovice 10:00 20 10 20 10 60 R 60  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 700 Pecháčková Daniela 2010 10059029534 ÚAMK Cyklo-trial klub Střední Čechy 12:30 50 60 60 60 60 290 50 60 50 60 60 280 60 60 60 60 60 300 870 15:47 3:17
2 701 Juříková Adéla 2011 10116193553 AVZO Biketrial Kyjov 12:30 20 0 10 10 10 50 20 0 0 10 0 30 30 0 0 10 0 40 120 16:23 3:53
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 300 Kouba Jan 2009 10105769285 ÚAMK České Budějovice 12:30 60 60 50 50 60 280 60 60 60 60 60 300 50 60 60 60 60 290 870 17:25 4:55
2 306 Kettner Matyáš 2010 10106784654 ÚAMK České Budějovice 12:30 60 60 60 30 50 260 60 60 60 40 60 280 60 60 60 60 60 300 840 17:22 4:52
3 206 Buriánek Matyáš 2011 10094109784 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 12:30 50 60 50 50 40 250 60 40 50 30 50 230 60 50 50 50 40 250 730 16:36 4:06
4 308 Pospíšil Michal 2010 100936452265 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 12:30 60 30 40 40 10 180 60 20 40 50 50 220 60 40 40 50 60 250 650 16:43 4:13
5 301 Krammer Jindřich 2010 Trial Team Tajanov 12:30 40 40 20 0 30 130 40 10 20 30 40 140 30 40 30 20 10 130 400 16:05 3:35
6 316 Tůma Ondřej 2009 Biketrial akademie České Budějovice 12:30 20 10 30 0 20 80 30 20 30 0 50 130 40 30 40 10 40 160 370 16:19 3:49
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 601 Mudrychová Eliška 2006 10047415907 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 10:00 60 60 50 60 60 290 60 60 60 60 60 300 60 60 60 60 60 300 0.1 890.1 rozstřel 12:30 2:30
2 602 Mudrychová Štěpánka 2009 10047416109 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 10:00 60 60 60 60 60 300 50 60 60 60 60 290 60 60 60 60 60 300 0.00 890 rozstřel 12:30 2:30
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 406 Kalaš Jakub 2007 10034388807 ÚAMK Cyklo-trial klub Střední Čechy 15:15 60 50 60 50 60 280 60 60 60 50 60 290 60 60 60 50 60 290 860 18:08 2:53
2 403 Ženatý Radim 2007 10047411055 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 15:15 60 60 60 50 60 290 60 60 60 50 60 290 60 50 60 50 60 280 860 18:11 2:56
3 404 Houšť Lukáš 2007 AVZO Biketrial Kyjov 15:15 50 50 60 50 60 270 60 50 50 50 60 270 60 50 60 50 60 280 820 18:22 3:07
4 405 Andrle František 2008 10047425405 AVZO Biketrial Kyjov 15:15 50 40 50 50 60 250 60 40 50 50 60 260 60 40 50 50 60 260 770 18:18 3:03
5 402 Pečínka Václav 2008 10047281925 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 15:15 50 30 40 40 40 200 50 30 40 20 40 180 50 30 40 40 30 190 570 18:04 2:49
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 813 Hendrych Vojtěch 2006 10047356188 Bike Freaks Holice 15:15 50 20 0 10 10 90 40 30 40 30 10 150 40 20 50 30 40 180 420 17:52 2:37
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 502 Vymětal René 2005 10047438236 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 12:30 60 40 60 50 20 230 60 40 50 50 20 220 60 40 60 40 20 220 670 16:35 4:05
2 02 Gebr Robert 1997 10046538055 Rudolfov 12:30 60 50 50 20 20 200 60 40 60 30 20 210 60 40 60 30 20 210 620 16:11 3:41
3 13 Hlávka Marek 1998 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 12:30 50 20 40 20 20 150 60 20 40 20 20 160 60 20 50 20 20 170 480 16:31 4:01
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 92 Pečínková Alžběta 2002 10047281824 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 12:30 40 30 40 30 10 150 50 30 30 30 40 180 40 30 40 30 10 150 480 15:58 3:28
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 71 Puffer Dominik 1993 ÚAMK České Budějovice 12:30 60 50 50 40 60 260 50 50 60 60 60 280 60 50 60 40 60 270 810 17:02 4:32
2 61 Damborský Martin 2004 10047299810 ÚAMK Staré Brno 12:30 60 0 50 40 40 190 40 20 50 40 10 160 60 30 50 40 50 230 580 16:47 4:17
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 826 Jindra Lukáš 2011 Trial klub Děčín 15:15 60 50 40 60 60 270 60 50 30 60 50 250 50 50 50 60 50 260 780 17:55 2:40
2 853 Papoušek Adam 2008 10105528809 BikeFreaks Holice 15:15 60 60 50 60 20 250 60 60 30 40 50 240 50 60 60 60 50 280 770 18:07 2:52
3 827 Kříž Antonín 2011 Trial klub Děčín 15:15 50 40 50 50 50 240 50 40 50 40 40 220 60 50 50 50 50 260 720 18:00 2:45
4 127 Šmídl Martin 2010 UAMK Cyklo-trial-klub Střední Čechy 15:15 50 50 40 40 50 230 50 30 50 60 60 250 60 40 20 50 60 230 710 18:04 2:49
5 126 Horčička Filip 2012 BikeFreak Holice 15:15 50 40 50 50 30 220 60 10 50 40 40 200 50 50 40 30 50 220 640 18:15 3:00
6 200 Krejsa Šimon 2010 10093461908 KUS Sopotnice 15:15 40 50 30 50 20 190 40 30 40 60 30 200 40 50 20 60 30 200 590 18:21 3:06
7 131 Mráz Jonáš 2011 ÚAMK České Budějovice 15:15 40 50 30 40 20 180 30 40 30 50 40 190 40 50 30 50 50 220 590 18:08 2:53
8 848 Obecovský Jakub 2012 UAMK Cyklo-trial-klub Střední Čechy 15:15 50 40 20 30 20 160 50 20 40 40 30 180 60 30 40 50 50 230 570 18:11 2:56
9 123 Hendrich Daniel Maximus 2008 10047451168 BikeFreaks Holice 15:15 40 10 30 40 30 150 40 40 30 50 30 190 40 40 40 40 30 190 530 18:05 2:50
10 702 Krejsová Eliška 2010 10093461403 KUS Sopotnice 15:15 30 40 20 40 20 150 20 10 30 40 20 120 40 40 30 30 20 160 430 18:14 2:59
11 124 Mrázek Tomáš 2011 ÚAMK Český Budějovice 15:15 30 40 30 30 30 160 R 160  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 308 Pospíšil Michal 2010 100936452265 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 60 60 60 60 50 290 60 60 60 60 60 300 60 60 50 60 50 280 870 12:04 2:04
2 807 Koubek Adam 2010 10117446469 ÚAMK České Budějovice 10:00 40 50 30 60 60 240 60 50 30 40 60 240 40 50 60 40 50 240 720 12:40 2:40
3 808 Odstrčilík Tobiáš 2006 10115805654 ÚAMK Cyklo-trial klub Střední Čechy 10:00 40 30 50 30 20 170 50 50 50 30 30 210 50 40 40 50 30 210 590 12:40 2:40
4 226 Vincík Josef 2008 ÚAMK České Budějovice 10:00 40 30 20 50 60 200 40 30 30 40 40 180 50 40 20 30 60 200 580 12:54 2:54
5 805 Svoboda Patrik 2009 10115810809 ÚAMK Cyklo trial klub Střední Čechy 10:00 20 30 20 30 60 160 50 30 50 40 60 230 30 20 10 40 50 150 540 13:05 3:05
6 853 Papoušek Adam 2008 10105528809 BikeFreaks Holice 10:00 20 30 10 20 10 90 30 30 20 20 10 110 30 30 30 20 20 130 330 12:45 2:45
7 810 Juřík Daniel 2009 10116192947 AVZO Biketrial Kyjov 10:00 20 30 10 10 10 80 20 10 10 20 30 90 30 30 20 20 10 110 280 13:01 3:01
8 846 Mareček Jakub 2009 ÚAMK České Budějovice 10:00 20 20 10 10 10 70 20 10 10 30 10 80 30 30 10 20 10 100 250 12:19 2:19
9 200 Krejsa Šimon 2010 10093461908 KUS Sopotnice 10:00 10 0 0 10 0 20 20 0 0 10 0 30 30 0 10 10 0 50 100 12:45 2:45
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 602 Mudrychová Štěpánka 2009 10047416109 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 12:30 60 50 50 60 50 270 60 50 50 60 60 280 60 50 50 50 60 270 820 17:25 4:55
2 318 Beňo Tomáš 1987 ÚAMK České Budějovice 12:30 60 60 60 50 60 290 60 60 50 60 60 290 50 60 0 50 60 220 800 17:12 4:42
3 208 Povýšil Pavel 2011 10094109885 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 12:30 20 40 40 50 50 200 30 40 30 40 40 180 30 40 20 50 30 170 550 16:51 4:21
4 204 Kouba Ondřej 2011 10105769386 ÚAMK České Budějovice 12:30 30 10 30 20 30 120 30 40 10 20 30 130 30 30 20 0 40 120 370 16:53 4:23
5 854 Jauker Jan 2007 ÚAMK České Budějovice 12:30 40 10 30 0 30 110 40 0 30 10 30 110 30 30 30 0 30 120 340 17:17 4:47
6 226 Vincík Josef 2008 ÚAMK České Budějovice 12:30 20 30 20 10 40 120 30 20 20 0 30 100 20 20 30 0 30 100 320 17:01 4:31
7 828 Musial Lukáš 1976 10106759392 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 12:30 30 20 0 0 20 70 20 0 20 10 0 50 20 10 10 10 20 70 190 16:57 4:27
8 317 Jícha Adam 2006 ÚAMK České Budějovice 12:30 10 10 0 0 10 30 20 10 10 10 20 70 10 10 0 0 30 50 150 16:45 4:15
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 300 Kouba Jan 2009 10105769285 ÚAMK České Budějovice 15:15 50 40 40 30 20 180 50 40 40 40 20 190 50 40 40 40 50 220 590 18:27 3:12
2 601 Mudrychová Eliška 2006 10047415907 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 15:15 40 30 30 30 40 170 50 30 40 30 40 190 50 30 40 30 40 190 550 18:14 2:59
3 306 Kettner Matyáš 2010 10106784654 ÚAMK České Budějovice 15:15 10 20 20 10 20 80 30 20 20 10 30 110 40 30 20 10 30 130 320 18:24 3:09